ziekenhuis

Wil je meer weten over hoe dit initiatief in het Deventer Ziekenhuis wordt opgepakt en begeleid, dan kan je contact opnemen met Ilse Hoogaars-Schroer (Projektmedewerker kliniek):
I.Hoogaars-Schroer@dz.nl

Artiesten

Wil je als muzikant meer weten of je eventueel aanmelden? 
Voor algemene info en/of aanmelding voor het Deventer Ziekenhuis kan je contact opnemen met Robert Willemsen: robert@bedsidebuskers.nl
Julia Hulshof voor Isala in Zwolle: julia@bedsidebuskers.nl
Saskia Velders voor SKB Winterswijk: saskia@bedsidebuskers.nl
Floor Hansen voor het Flevoziekenhuis: floor@bedsidebuskers.nl
Luuk Nengerman voor het Gelre ziekenhuis Zutphen: luuk@bedsidebuskers.nl

Overig

Voor alle andere vragen kan je terecht bij initiatiefnemer Peter Kortleve:
peter@bedsidebuskers.nl

Social media

Volg Bedside Buskers op Facebook